Penzion Suchdol nad Lužnicí u Lípy
Penzion u Lípy ubytování Suchdol nad Lužnicí Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -7 °C
Vítr: 10 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion u Lípy / Suchdol nad Lužnicí

Útulný rodinný Penzion u Lípy, s celoroční provozem, nabízí svým hostům ubytování a další služby v jihočeském klidném městečku Suchdol nad Lužnicí, které je známé především jako výchozí místo vodáckých putování po řece Lužnici.

Penzion u Lípy ubytování - pokoje
Křemílek - pětilůžkový pokoj – dvě masivní manželské postele, přistýlka.
Jů, Krteček s čepicí, Krteček, Vochomůrka - 4x čtyřlůžkový pokoj - masivní manželská postel, dvě přistýlky.
Muf, Rumcajs, Hele, Rákosníček - 4x třílůžkový pokoj - masivní manželská postel a přistýlka.
Malá čarodějka - dvoulůžkový pokoj - masivní manželská postel, dětská postýlka.
Večerníček - dvoulůžkový pokoj - masivní manželská postel. 

Všechny pokoje  Penzionu u Lípy jsou dále vybaveny šatní skříní. Na pokojích je TV a internetové připojení prostřednictvím Wi-Fi. V koupelně sprchový kout, WC.

Penzion u Lípy stravování
Snídaně jsou zahrnuty v ceně a jsou podávány v podobě švédských stolů v prostorné jídelně. Hostům penzionu u Lípy slouží také výčep, kuchyňka a ledničky. 

Služby ubytování v Penzionu u Lípy 
Hosté Penzionu u Lípy jistě ocení venkovní terasu, kterou lze použít například v létě ke grilování. Na zahradě si můžete zahrát stolní tenis, ruské kuželky i pétanque. Popřípadě pro Vás penzion zajistí antukové hřiště na tenis, volejbal i nohejbal. Penzion u Lípy myslí i na děti. Pro ty je připraveno dětské hřiště a dětský koutek plný hraček.

Ubytování Suchdol nad Lužnicí a okolí 
V blízkém i vzdáleném okolí Penzionu u Lípy nedaleko Třeboně najdete turistické cesty i cyklostezky, které vedou lesy, kolem rybníků, krásnou přírodou a pohádkovými místy. Oblíbené cyklotrasy : Lužnice - Třeboň - Rožmberk, do Jindřichova Hradce, k vrcholkům Novohradských hor, okruh Pískovny, Nové Hrady - Weitra - České Velenice a další. V zimě bruslení na zamrzlých rybnících a běžky. V létě koupání, projížďky na koních. Výlety - hrady, zámky, muzea atd.

Penzion u Lípy je ideálním místem k prožití klidné a romantické dovolené v jižních Čechách.

Penzion Suchdol nad Lužnicí u Lípy - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Suchdol nad Lužnicí u Lípy - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Suchdol nad Lužnicí u Lípy -  je k dispozici připojení na internetPenzion Suchdol nad Lužnicí u Lípy -  je k dispozici letní terasaPenzion Suchdol nad Lužnicí u Lípy - tenis -poblíž hoteluPenzion Suchdol nad Lužnicí u Lípy - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Suchdol nad Lužnicí u Lípy - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Suchdol nad Lužnicí u Lípy - Pokoje jsou vybaveny televizorem